Jdi na obsah Jdi na menu

FAQ

 

Časový limit? Pro obě trasy je stejný, 7 dní. Ale pokud někdo dorazí na kontrolní bod po limitu, je zřejmé, že již nebude atakovat přední příčky, že jede závod sám se sebou, pro vlastní radost. A myslíme si, že i tak si triko Finishera zaslouží. Stačí se na kontrolním bodu vyfotit, snímek poslat pořadateli a pokračovat dál. V cíli počkáme i na posledního závodníka po zmíněném limitu 7 dní (teda nebude-li na cestě měsíc :)

Přestup na kratší trasu? Ve Vyšším Brodě mohou závodníci zhodnotit situaci a z dlouhé přestoupit na krátkou trasu. Jedinou podmínkou je oznámit to neprodleně pořadateli.

Spaní před startem závodu? Kdo dorazí den před startem, může využít naše bezplatné ubytování. V tělocvičně mateřské školy jsou žíněnky, toalety a sprcha. A na start je to jen 300 metrů. 

Parkování aut během závodu? Pokud na start dorazíte autem, postaráme se o bezpečné parkování. Tak, aby jste po absolvování závodu mohli v klidu odjet domů. Uděláme maximum, aby se vašim vozidlům nic nestalo. 

 

Pokud máte dotaz k organizaci či průběhu závodu, využijte prosím kontaktní formulář níže, nebo volejte 724 790 372.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jaromír Jirka - Časový limit a délka trasy

3. 2. 2020 16:17

Předně - skvělý nápad, díky za něj. Kolem republiky na kole mám v hlavě už delší dobu. Závod asi urychlí rozhodování.
Mám 2 otázky:
a) Je časový limit pro obě trasy stejný ?
b) Je délka trasy zvolená v přihlášce závazná nebo se můžu ve Vyšším Brodě rozhodnout ?

Aleš Vaníček - Re: Časový limit a délka trasy

3. 2. 2020 22:34

Dobrý den, časový limit je pro obě trasy stejný. Ale nechceme to nijak hrotit a pokud někdo dorazí na kontrolní bod po limitu, je zřejmé, že již nebude atakovat přední příčky. To ale neznamená, že by to měl zabalit. Myslíme si, že i tak si triko Finishera zaslouží. Stačí se na kontrolním bodu vyfotit, snímek poslat pořadateli a pokračovat dál. V cíli počkáme i na posledního závodníka po zmíněném limitu 7 dní (teda nebude-li na cestě měsíc :)
O dotazu druhém jsme právě uvažovali a rozhodli se umožnit závodníkům ve Vyšším Brodě zhodnotit situaci a z dlouhé přestoupit na krátkou trasu. Jedinou podmínkou je oznámit to neprodleně pořadateli. Snad to takhle stačí, pokud je třeba ještě něco doplnit, prosím napište či zavolejte.